Producenci

Test Bowie & Dick - pakiet kontroli sterylizatora

Dostępność: 443
Wysyłka w: 48 godzin
Cena: 11,50 zł 11.50
Cena netto: 10,65 zł
ilość szt.
Ocena: 0
Producent: Sterim

Opis

Zastosowanie:

Test Bowie Dicka jest przeznaczony do autoklawów wyposażonych w system próżniowy. Ma na celu ukazanie skuteczności usunięcia z komory sterylizatora gazów skondensowanych, przetestowania szczelności, jak również zdolności penetracji parą poszczególnych wsadów.

Arkusz Bowie Dick wczesnego ostrzegania wykrywa już pierwsze objawy nieprawidłowości pracy sterylizatora. Pakiet testowy Bowie Dick marki STERIM wykonany jest w ten sposób, że karta z testem umieszczona jest pomiędzy arkuszami specjalnego papieru, arkusza z laminacją oraz pianki, które tworzą szczególnie krytyczne warunki sterylizacji.

Sposób przeprowadzanie testu:

Test powinien być wykonywany codziennie, przed rozpoczęciem rutynowej pracy sterylizatora. Cykl przeprowadza się w pustej komorze w celu jej przygotowania do pracy i wychwycenia jakichkolwiek gazów skondensowanych, które mogą znajdować się w przewodach instalacji urządzenia.Wynik testu jest natychmiastowy i łatwy w interpretacji - zmiana koloru wskaźnika z żółtego na czarny. Substancje chemiczne zawarte w pakiecie są pozbawione ołowiu i całkowicie bezpieczne dla środowiska.

W celu dodatkowego zabezpieczenia pojedynczy pakiet umieszczony jest w woreczku foliowym zamykanym strunowo.

Kompaktowe, efektywne i łatwe w użyciu spełniają wymogi normy PN-EN ISO 11140-4 oraz posiadają certyfikat niezależnej jednostki notyfikowanej o zgodności z normą referncyjną.

 
 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl